ΔΕΙΤΕ ΤΟΥΣ -68- ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ ΤΗΣ Π.Ε ΠΕΛΛΑΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ

Δείτε τους -68- υποψήφιους βουλευτές των κομμάτων για τις Εθνικές εκλογές της 07ης Ιουλίου 2019 στην Π.Ε Πέλλας, όπως ανακηρύξε σήμερα με την υπ΄αριθμ. 32 από 21/6/2019 απόφασή του το Πρωτοδικείο Έδεσσας:

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥ.ΡΙΖ.Α)

1. ΚΡΗΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωτηρίου
3. ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Σάββα
4. ΣΗΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
5. ΤΖΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Εμμανουήλ
6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του Αθανασίου

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Νικολάου
2. ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
3. ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
4. ΠΟΖΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Οδυσσέα
5. ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Ευαγγέλου
6. ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Αχιλλέα

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1. ΚΑΤΣΑΡΑ-ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Νικολάου
2. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Χαραλάμπους
3. ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ισαάκ
4. ΤΑΠΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου

Κίνημα Αλλαγής (ΠΑΣΟΚ-ΚΙΔΗΣΟ-Ένωση Δημ. Εθνικής
Μεταρρύθμισης Ε.Δ.Ε.Μ.-Ανανεωτική Αριστερά-
Προοδευτικό Κέντρο-Κινήσεις Πολιτών)


1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ του Νικολάου
2. ΖΑΡΟΓΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αριστοτέλη
3. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΓΑΘΗ του Βασιλείου
4. ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
5. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Γεωργίου
6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. ΔΡΟΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου
2. ΜΠΟΥΦΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Νικολάου
4. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
5. ΤΣΙΤΣΑΓΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωακείμ
6. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη
2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Χαραλάμπους
3. ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
4. ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Χαρίλαου
5. ΠΟΥΣΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Πέτρου

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1. ΑΥΓΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Αθανασίου
2. ΔΕΛΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αντωνίου
3. ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του Ιωάννη
4. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελευθερίου
5. ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αποστόλου
6. ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Αναστασίου

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

1. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ευαγγέλου
2. ΜΑΤΣΑΚΙΔΟΥ ΑΝΘΙΑ του Βασιλείου-Ελευθερίου
3. ΜΠΟΣΝΕΑ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη
4. ΧΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ - ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου

ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

1. ΔΑΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Σταύρου
2. ΔΙΠΛΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Κωνσταντίνου
3. ΔΙΣΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παύλου
4. ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Γεωργίου
5. ΟΡΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
6. ΦΑΝΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χαράλαμπου

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1. ΓΑΤΣΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ του Ευαγγέλου

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.

1. ΚΕΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
2. ΛΟΥΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου
3. ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ ΟΛΓΑ του Κωνσταντίνου

ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ - ΜΕΤΩΠΟ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ (ΛΑΪΚΗ
ΕΝΟΤΗΤΑ "ΛΑ.Ε." - ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ -
ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ)

1. ΚΡΗΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
2. ΜΗΛΩΣΗ ΝΙΝΑ του Χρήστου
3. ΤΟΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Χρυσοβέργη

ΜέΡΑ25 -ΒΑΡΟΥΦΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

1. ΔΟΥΡΔΟΥΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
2. ΜΑΡΚΟΥΔΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του Αθανασίου
3. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Κυριάκου
4. ΠΟΖΑΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
5. ΤΟΥΣΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Αθανασίου

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ-ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1. ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Ευθυμίου

ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ
ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)


1. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
2. ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΓΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ίον

ΚΚΕ (μ-λ

1. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ταξιάρχη
2. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

Αναρτήθηκε την 21-6-2019/16:30

 

ΣΧΟΛΙΑ-ΜΗΝΥΜΑΤΑ

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΕΑΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΑΦΗΣΕΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ-ΜΗΝΥΜΑ ΣΑΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΑΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟΥ-ΥΒΡΙΣΤΙΚΟΥ ΚΛΠ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ