ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Γ΄, ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΟΥ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 2018-2019

Στην 6η και 13η αγωνιστική τα τοπικά ντέρπμι με ΕΔΕΣΣΑΪΚΟ και Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ. Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής 2018-2019 έχει ως εξής:
 

1η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τριγλίας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμυνταίου
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός
Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

2η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων
ΠΟ Τριγλίας – Αλμωπός Αριδαίας
Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου
Μακεδονικός – Βέροια
Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΑΣ Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης
Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας

3η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά
Βέροια – ΠΟ Τριγλίας
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου
Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός
Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς
Εδεσσαϊκός – ΑΣ Γιαννιτσά

4η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΟ Τριγλίας – Μελιτέας Μελίτης
Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς – ΑΣ Γιαννιτσά

5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Βέροια
Ολυμπιακός Κυμίνων – Άρης Παλαιοχωρίου
Μελιτέας Μελίτης – Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Εδεσσαϊκός – ΠΟ Τριγλίας
ΑΣ Γιαννιτσά – Ερμής Αμυνταίου
Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός

6η αγωνιστική
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Βέροια – Μελιτέας Μελίτης
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά
ΠΟ Τριγλίας – Νίκη Αγκαθιάς
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός

7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Μελιτέας Μελίτης
Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Εδεσσαϊκός – Βέροια
ΑΣ Γιαννιτσά – Άρης Παλαιοχωρίου
Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Τριγλίας

8η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά
Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τριγλίας

9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός
ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας
Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης
Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Ερμής Αμυνταίου – Βέροια
ΠΟ Τριγλίας – Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά

10η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τριγλίας
Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας

11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά
Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκός
ΠΟ Τριγλίας – Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Μελιτέας Μελίτης
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου

12η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τριγλίας
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας
Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια

13η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Τριγλίας – Μακεδονικός
ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός
Βέροια – Αγροτικός Αστέρας
Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων

Αναρτήθηκε την 14-9-2018

 

ΣΧΟΛΙΑ-ΜΗΝΥΜΑΤΑ

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΕΑΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΑΦΗΣΕΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ-ΜΗΝΥΜΑ ΣΑΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΑΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟΥ-ΥΒΡΙΣΤΙΚΟΥ ΚΛΠ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ